Adam Driver míří na temnou stranu síly

Režisér J.J. Abrams zřejmě našel hlavního padoucha, který bude v nově připravovaných Hvězdných válkách zatápět rytířům Jedi a dalším kladným postavám v předaleké galaxii. V zatím blíže nespecifikované roli by se měl objevit Adam Driver, jehož jméno se v souvislosti s obnovenou sérií několikrát objevilo. Tentokrát už to však opravdu vypadá, že se Driver stal hlavní volbou producentů (ve hře o roli hlavního padoucha se zmiňovala i jména Michaela Fassbendera a Huga Weavinga) a v nejbližší době by měl být potvrzen oficiálně.

"Inside Llewyn Davis" Premiere - Arrivals - The 51st New York Film Festival

Herec s indiánskými kořeny sice už zaznamenal několik filmových příležitostí (v Eastwoodově J. Edgarovi, Spielbergově Lincolnovi nebo V nitru Llewyna Davise bratří Coenů) a poměrně velký prostor dostal i v televizním seriálu HBO Girls, ale zastoupení temné strany síly v nových Hvězdných válkách bude pro třicetiletého herce pravděpodobně největší možností, jak prokázat své herecké schopnosti. Ačkoliv nejsou informace o Driverově roli zatím blíže specifikované, měla by svou povahou navazovat na legendárního Dartha Vadera.

J.J. Abrams nedávno potvrdil, že scénář, na kterém pracoval společně s Lawrencem Kasdanem, byl dokončen a v brzké době by mělo následovat obsazování jednotlivých rolí. Zdá se tak, že po potvrzení pokračující spolupráce se skladatelem Johnem Williamsem a návratu „staré party“ s Markem Hamillem v čele by se fanoušci mohli brzy dozvědět kromě Drivera i další jména nových hrdinů nejslavnější sci-fi ságy. Plánovaná premiéra na prosinec příštího roku je totiž blíž, než by se na první pohled mohlo zdát.

Únor 27, 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *