Giacchino potvrzen jako skladatel k restartu Jurského parku

Proslulý skladatel Michael Giacchino, který složil hudbu nejen k mnoha hollywoodským snímkům, ale také ke spoustě počítačových her (válečná série Medal of Honor), se ujme hudby i u následujícího dílu neméně proslulé franšízy Jurský park. Nový díl slavné série, která započala v roce 1993 opusem Stevena Spielberga a pokračovala dále v letech 1997 (Ztracený svět: Jurský park) a 2001 (Jurský park III), bude v podstatě restartem s úplně novým hereckým ansámblem. Sám Giacchino je ovšem prozatím jedno z mála potvrzených jmen, resp. jeden z mála faktů vázajících se ke čtvrtému dílu „pravěkého“ dobrodružství obecně.

CARS 2

Jak je ale zvykem, Giacchino má v poslední době velmi práce. Žádaný skladatel složil (či skládá) hudbu k dalším letošním potenciálním filmovým hitům. Mezi ty patří sequel k nové sérii o planetě opic Úsvit planety opic, jenž bude režírovat Matt Reeves (Monstrum, Ať vejde ten pravý). Samu sérii nastavil v roce 2011 Rupert Wyatt se svým divácky i kriticky velmi úspěšným debutem Zrozením planety opic.

Mimo Reevesův snímek o nemožnosti pospolitosti dvou naprosto odlišných živočišných druhů spolupracuje Giacchino ještě se sourozenci Wachovskými na filmu sci-fi Jupiter vychází, který má vyjít – opět stejně jako Úsvit planet opic – již tento červenec. Co může být lepší reklamou na zmíněné filmy, než Giacchinova hudba?

Zdroje:

http://www.firstshowing.net

http://www.deadline.com

http://www.screeencrush.com

Květen 13, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *