Jonathan Banks v prequelu Breaking Bad a Peter Capaldi v kostýmu Doctora Who

Jonathan Banks nebude chybět v novém seriálu Better Call Saul a na světě je první fotografie Petera Capaldiho v kostýmu Doctora Who.

banks

Jonathan Banks se připojil k Bobu Odenkirkovi v chystaném prequelu mnohonásobného seriálového držitele ceny Emmy Breaking Bad (Perníkový táta), který se zaměří na Odenkirkova ledově klidného trestního obhájce Saula Goodmana. Banks bude patřit ke stálému hereckému obsazení seriálu Better Call Saul od tvůrce Breaking Bad Vince Gilligana a producenta a scenáristy Petera Goulda. Prequelová série bude sledovat Saulův postup, než se stal obhájcem Waltera Whitea a na AMC začne být vysílána letos v listopadu. Dohoda s Banksem znamená, že Saul bude mít svého důvěryhodného soukromého vyšetřovatele Michaela „Mikea“ Ehrmantrauta k ruce. Banks byl stávajícím členem osazenstva Breaking Bad a hrál Ehrmantrauta tři sezóny, poté co se poprvé představil ve finále druhé série. Za svůj výkon byl v roce 2013 nominován na cenu Emmy, jednu ze dvou pro hereckého veterána (první byla za jeho roli v sérii Wiseguy v roce 1989). Odenkirk a Banks jsou prozatím jediní potvrzení herci pro Better Call Saul. Gilligan v rozhovoru řekl, že Mike je postavou, kterou chce v nové sérii vidět. Mluvilo se i o Jessem, Aaron Paul a Bryan Cranston se veřejně vyjádřili, že by se rádi stali součástí spin-offu.

who1

Televize BBC konečně odhalila první oficiální vzhled Petera Capaldiho jako 12. Doktora pro nadcházející osmou sérii moderní éry populárního seriálu Doctor Who. Kostýmní návrhář Howard Burden oznámil, že kostým obsahuje tmavomodrý kabát značky Crombie s rudou podšívkou, tmavomodré nohavice, bílou košili a černé boty Dr. Marden. Záměrem bylo docílit dojmu něčeho ostrého, elegantního a stylového.

Leden 31, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *