Kačeří příběhy – první video

Vyrostla na nich celá jedna generace. Teď je možné, že na nich vyroste celá jedna další. Strýček Skrblík, jeho tři nezbední synovci, chaotický pilot Rampa i kačer Donald. Studio Disney obnovilo oblíbený seriál, který bavil nejmenší diváky. Včera zveřejnilo první video, odhalující nejen novou animaci.

Původní seriál skládal dohromady několik žánrových prvků, od indianajonesovského dobrodružství, přes gangsterku, gotický horor, western, sci-fi, fantasy, detektivku…jakýkoli žánr vzpomenete, objevil se v Kačeřích příbězích. Nové video slibuje právě onu porci dobrodružství, na jakou jsme byli jako diváci zvyklí.

Lakomého miliardáře se smyslem pro dobrodružství Skrblíka dabuje David Tennant. Je zvláštní, že potřetí hraje v seriálovém revivalu, jehož předchůdce nastavil laťku dost vysoko (nejdřív obnovený Doctor Who, potom zatím poslední seriálové Želvy ninja). V prvních dvou případech to byly dobré seriály, které na své předchůdce více než důstojně navazují. Snad se zadaří i napotřetí. To ostatně uvidíme letos v létě.

2 thoughts on “Kačeří příběhy – první video

 1. https://titan-gel-vietnam.pro/

  How does titan gel price piece of work?
  Titan gel mua o dau
  The $ttnglvn767 unequaled essence delivered the likely event
  tied if obtained with naive methods or ill-used irregularly.

  Thanks to the modernistic methods of fashioning the infusion and its combining with many cancel active voice substances, the creators of „Titan gel“ managed
  to achieve an telling lead! https://titan-gel-vietnam.pro/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště