Křest DVD filmu Šťastná

Celovečerní debut Evy Toulové se dočkal přenosu na DVD. A rovnou tedy i křtu.

LUqfIsuUB8-gbAdZRJf3R9R1D0A9yPWPeItCUvoxDAfCuRMA4iSNsUNWxZjPYlGkam7dsNQ

Film Šťastná jsme sledovali  během natáčení, psali jsme na něj recenzi…a nyní vám přinášíme tiskovou zprávu o slavnostním křestu prvního DVD.

Celovečerní film Šťastná režisérky Evy Toulové se dočkal DVD verze. Slavnostní křest DVD proběhl tuto sobotu v pražském klubu JOE.  Mezi křtiteli nechyběly známé tváře jako Míša Nosková, Hanka Křížková, Petr Batěk nebo Jaro Smejkal.

Romantický film ze zákulisí světa showbyznysu pojednává o mladých studentkách herectví. Hlavní hrdinka Viktorie Šťastná  odjíždí studovat do Prahy hereckou akademii. Záhy však zjišťuje, že se její původní ideály nesetkávají s realitou. Dostává se do party protřelých studentek, které pojímají hereckou kariéru zcela osobitým způsobem. Do hlavních rolí filmu režisérka obsadila Andreu Daňkovou a Davida Krause, které ve vedlejších rolích doplňuje Aneta Krejčíková, Marie Kružíková, Dana Morávková, Jan Hrušínský a Ljuba Krbová.

pZc_u35qtrQkHe41n2noXh8ciPn2_3TWpAArl-6Vhgn5ZW8ROU2CmHivQjGEO069ocdaSa8

Slavnostním večerem křtu DVD provedla hosty mladá a talentovaná herečka Anna Beránková, nositelka ceny studentské Thálie za rok 2014. Hosté měli možnost získat originální fotografii jedné z hlavních představitelek filmu – Marie Kružíkové, kterou v rámci fotografického cyklu První republika nafotil, a na slavnostní křest věnoval, fotograf Angelo Purget.

Do kin film vstoupil 18. prosince, kdy byl uveden v kinech po celé republice. Pro mladou režisérku, která absolvovala FAMU u Věry Chytilové, byl film jejím debutem. „Natočit debut je vždycky těžké. Měla jsem ale kolem sebe spoustu báječných talentovaných lidí, díky nimž bylo plánování, natáčení a dokončování filmu velkým zážitkem a dobrodružstvím.“ dodává Eva Toulová.

 

Červen 2, 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *