Malin Akerman a Taissa Farmiga v hororovém filmu ve filmu

Američtí filmaři stále častěji nacházejí zálibu  v natáčení meta-slasherových komedií (tedy slasherů, kde si postavy uvědomují, že jsou ve fikčním světě slasheru). Začalo to Cravenovým Vřískotem, pokračovalo například komedií Behind The Mask: Rise of Leslie Vernon nebo Vrah zůstal po škole. A evidentně tomu není konec.

taissa

V režii Todda Strausse-Schulsona totiž vznikne hororová fantasy komedie  The Final Girls, která je zatím popisována jako „mix Návratu do budoucnosti a Pátku třináctého.“  Hrdinkou příběhu bude dcera zesnulé hvězdy osmdesátkových slasherů, která se se svými kamarádkami náhle ocitne v matčině nejslavnějším filmu. Kromě boje o přežití podle sub-žánrových pravidel bude muset absolvovat také opětovné setkání se svou matkou. V hlavních rolích budou maskovanému zabijákovi unikat Malin Akerman (Hedvábný přízrak ze Strážců-Watchmen, seriál Trophy Wife) a Taissa Farmiga (první a třetí série American Horror Story) .
Režisér Todd Strauss-Schulson má zatím na kontě pouze několik krátkometrážních filmů, účast na seriálu Jmenuje se Zach. Zach Stone a komedie Private High Musical a Zahulíme, uvidíme 3.

The Final Girls byly původně plánovány už v roce 2011 společností New Line, kde se je dodnes nedařilo přivést k životu. Producent Michael London film nyní připravuje se společností  Sony Pictures. Natáčení začne již v dubnu.

Zdroje:
Joblo.com
Variety.com
Deadline.com

Březen 1, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *