Obrazor začíná

Vážení čtenáři,

vítejte na stránce Obrazor.cz, která vám dodá informace o filmech a seriálech trochu jiným způsobem. V Obrazoru se zaměříme především na filmy, jež nejsou všeobecně známé, přestože za pozornost rozhodně stojí, a na dění ve světě televizních seriálů. To, co spousta serverů opomíjí, a o čem dá trochu více práce sehnat informace, než o mainstreamových počinech, budete moci najít zde.  Už od zítřka se můžete těšit na články z našich hlavních rubrik:
Pondělní Seriály poskytnou přehled seriálových premiér, tak i recenze seriálů.

sherlock

Středeční Retro zprostředkovává starší snímky, jejichž význam je nepopiratelný, ale povědomí o nich úzké. Pokud vás zajímá analyticko-kritický pohled na méně známé filmy (nejen) slavných tvůrců, je tato rubrika pro Vás.

Rubrika Válečné filmy má encyklopedický charakter. Každou neděli se můžete těšit na informativní článek o jednom válečném filmu z hlediska dobového kontextu a technických kvalit. Jinými slovy se bude jednat o postupně doplňovanou a komentovanou databázi válečných filmů.

eastwood-and-sutherland

Úchylův koutek se zaměřuje na vše, co je ve světě filmu považováno za „nízké“. Recenze na horory, bizarní filmové experimenty a filmy, které mají své místo na Festivalu otrlého diváka, vám zprostředkujeme každý pátek.

Na úterý připravujeme seriál věnovaný tematice sportovních dokumentů, což je podle nás stále opomíjený fenomén. Pokud vás toto téma zajímá, můžete si zde doplnit přehled a zjistit, který sportovní dokument stojí za pozornost.

Kromě toho budeme také přinášet recenze na filmy, jež aktuálně dlí v kinech a novinky ze světa filmu a televize.

Těšíme se na Vás!

Leden 10, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *