Od řetězů k laserovým mečům

Uběhlo jenom něco málo přes dva týdny a Lupita Nyong’o, čerstvá vítězka cen Akademie za vedlejší ženskou roli ve filmu 12 let v řetězech (r. Steve McQueen), se stará o dalších rozruch ve filmovém světě. Údajně proběhly první rozhovory z režisérem J. J. Abramsem ohledně celosvětově očekávaného sedmého dílu legendárních Star Wars.

Lupita12yas_2784544b

Jakkoliv se jednání ohledně hereckých partů ocitá prozatím v počátcích, už se živě diskutuje o konkrétní roli, jež by měla Nyong‘o ztvárnit. Nejčastěji se objevuje poněkud překvapivá zmínka, že půjde o vzdáleného potomka rytíře Jedi Obi-wana Kenobiho. Inu, pro geeky to bude další záhada k rozluštění vesmíru Star Wars.

Nyong’o ovšem není jediná herečka, okolo které se vyrojily spekulace spojené se Star Wars. Několik zdrojů se zaobírá jmény jako Jesse Plemons (známý zejména ze seriálu Perníkový táta) či Ed Speelers (Panství Dowton) nebo John Boyega (Útok na věžák). Temnou stranu síly bude prý zastupovat Adam Driver, jehož postava hodlá být v tom nejlepším „darthvaderovském“ duchu. Podobných spekulací bude dost a dost. Jediný fakt, který můžeme vzít v potaz jako relativní jistotu, je, že i tentokrát – zcela logicky – se bude další díl meziplanetární ságy odehrávat okolo hvězdného tria Lukea Skywalkera (Mark Hammill), princezny Leiy (Carrie Fisher) a nestárnoucího Han Sola (Harrison Ford).

Zdroj:

Firstshowing.net

Březen 18, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *