Poslední série pro Boardwalk Empire a The Newsroom

Televizní stanice HBO oznámila, že pátá řada oceňovaného seriálu z prostředí americké prohibice 20. let Boardwalk Empire (Impérium – Mafie v Atlantic City) minulého století bude finální, čímž potvrdila množící se dohady veřejnosti.

Harrow asks Nucky where to find Jimmy body

Programový prezident HBO Michael Lombardo prohlásil, že série bude mít silný závěr a vyhlásil: „Byla to neuvěřitelná čest přinést tuhle silnou a průkopnickou sérii našim divákům.“ Tvůrce seriálu Terrence Winter, držitel ceny Emmy za seriál Rodina Sopránů, dodává: „Jsme nadšeni z perspektivy pro pátou řadu Impéria. Po mnoha diskuzích s mým tvůrčím týmem a HBO jsme se rozhodli seriál po tak báječném vývoji zabalit a hodláme ji silně zakončit.“

S mafií, korupcí a starými známými postavami se opět a naposledy shledáme na podzim tohoto roku, přesné datum premiéry zatím nebylo stanoveno.

newsroom

Po šesti měsících od prohlášení programového ředitele HBO Michaela Lombarda, ve kterém řekl, že bude šokován, pokud se série nevrátí, bylo potvrzeno obnovení seriálu The Newsroom pro třetí a zároveň poslední sezónu. Premiéry a uzavření příběhu zaměstnanců fiktivní zpravodajské televizní stanice ACN Network se s největší pravděpodobností dočkáme někdy na podzim.

Leden 17, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *