Postavy TV série Scream odhaleny

Už je to nějaký pátek, co se televize MTV rozhodla připojit ke stanicím s vlastní seriálovou adaptací známého hororu. Zatímco černý kůň AXN Hannibal nebo Bates Motel kabelovky A&E slaví již druhou sérii, a třeba minisérie Rosemary’s Baby je ještě pouze v přípravě, nový Scream (alias Vřískot) odhalil svou tvář teprve teď.

scream-4

Režie pilotu se ujme tvůrce filmové série Wes Craven. Vše začne nevinným online videem na Youtube, které spustí klasický kolotoč krvavých vražd místních teenagerů. Zatím byly odhaleny 4 postavy, které budou v příběhu sehrávat významnou roli:

Harper Duval: 16-letá introvertní kráska a intelektuálka, ze které by mohla být místní hvězda, ale skupinky populárních mladých lidí ji mezi sebou nechtějí. Cítí vinu za vzdálení se své bývalé nejlepší kamarádce Audrey, ale alespoň má specifický vztah s mámou Maggie, díky kterému si zachovává zdravý rozum.

Audrey Jesen: Bývalá nejlepší kamarádka Harper je dvojnásob zvláštní dcera luteránského pastora, která spíš poutá pozornost než by byla hezká. Diletantská samotářka sní o kariéře tvůrce filmů a s v technickém oboru geniálním Noahem sdílí silné pouto.

Noah Foster: Audreyin blízký důvěrník je kreativní, brilantní a důvtipný natolik, že by se mohl stát dalším Stevem Jobsem. Naštěstí pro něj, má i skvělý smysl pro humor, který mu pomáhá překonávat auly a sály jeho vysoké školy. Navíc má Noah encyklopedické znalosti knih, filmů, televize a mnohem víc.

Margaret „Maggie“ Duval: Harperina matka, téměř 45-letá lékařka, dospělá nadšenkyně pro vědu, která si pohrává se svou krásou. Maggie tráví tolik času pokoušení se o dokonalý make-up, že jí manžel a Harperin otec opustil. A také v sobě přechovává temné tajemství z minulosti…

Duben 7, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *