Přehled premiér – 20. března 2014

Paul W.S. Anderson, hlavní motor série Resident Evil a tvůrce zábavného béčka Rallye smrti, se tentokrát pustil na pole katastrofických blockbusterů. Film Pompeje se (jak už název napovídá) odehrává ve starořímských Pompejích, kde se na pozadí ekologické katastrofy odehrává romantický příběh gladiátora Mila, jehož čeká poslední souboj před udělením vysněné svobody. A také shledání se svou láskou, jež má být provdána za prohnilého senátora (Kiefer Sutherland). O tom, zda se mu podaří vypořádat se se soupeřem, intrikami a přívaly žhavé lávy, se přesvědčíme v kině.

pomp

Zvonilka a piráti je prequelem k příběhu Petra Pana. Víla Zvonilka zde pronásleduje svou spoluvílu Zarinu, která s modrým kouzelným práškem uprchla ze země víl a zrealizovala fúzi s posádkou pirátské lodi. Poradí si Zvonilka s bandou pirátů a zejména pak s plavčíkem Jamesem, budoucím kapitánem Hookem?

10 pravidel jak sbalit holku nám vysvětlí Karel Janák ve své nové komedii. Hrdinou filmu je nadějný, avšak lehce asociální student astrofyziky Marek. Ten se čerstvě zamiluje a nová situace mu komplikuje život natolik, že musí zasáhnout kamarádi. Ti se spojí s Markovým otcem, vydavatelem knih o lámání dívčích srdcí, a společně připraví Markovi plán, jak získat srdce své vyvolené. Ale protože je to komedie, plán nejspíš párkrát zaskřípe. A protože je to česká komedie, zaskřípe nejspíš až absurdně debilně. Chce se vám na tento napínavý příběh, děsivě variující filmy typu Hitch nebo Bláznivá zatracená láska, do kina?

[poll id=“4″]

Březen 20, 2014

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *