Přehled seriálů – 1. května 2014

Seriálová sezóna je v plném proudu a tak už je téměř vše rozjeté, nebo se dokonce blíží ke svému konci (třebas Agents of S.H.I.E.L.D. nebo druhá řada Vikings), přeci jsme však pro vás našli tři novinky.

tv-bad-teacher01

Ještě ve čtvrtek 24. dubna spustila stanice CBS svůj nový komediální seriál Bad Teacher. Hádáte správně, jde o seriálovou verzi stejnojmenné komedie s Cameron Diaz Jasonem Segelem a Justinem Timberlakem. Opět tedy budeme sledovat atraktivní učitelku, se kterou se právě rozešel její partner, pokoušející se najít si manžela pomocí svého nového zaměstnání. Hlavní roli obsadila Ari Graynor (Vyfič!, Celeste a Jesse navždy), v dalších rolích se objeví Sara Gilbert, Ryan Hansen nebo Kristin Davis.

Black_Box_logo

Druhou zajímavou čerstvou novinkou televize ABC, která odstartovala taky ve čtvrtek 24. dubna, je nové drama z lékařského prostředí Black Box. Příběh sleduje špičkovou a věhlasnou neuroložku Catherine Black s bipolární poruchou, o které ví pouze její psychiatrička, Dr. Helen Hartramph, která s ní byla při jejím prvním zhroucení. V hlavní roli budou diváci vídat tvář britské herečky Kelly Reilly (Sherlock Holmes: Hra stínů, Let) a sekundovat jí bude v roli psychiatričky slavná Vanessa Redgrave.

USA_s_Female_Buddy_Comedy__Playing-5af1a3de619d22a10a5caf020f8897ce.cf

V úterý 29. dubna si svou premiéru odbyla nová komediální série Playing House o dvou nejlepších přítelkyních z dětství, Maggie Caruso a Emmě Crawford, které spolu prožili mnohá dobrodružství a teď stojí na prahu toho největšího v celém životě – výchovou vlastního dítěte. V hlavních rolích Lennon Parham a Jessica St. Clair (obě si spolu již zahráli v seriálu Best Friends Forever, ke kterému taky píšou scénář).

Květen 1, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *