Scenárista 12 let v řetězech dělá pilot pro ABC, návrat Jacka Bauera má konkrétní datum

John Ridley, nominovaný na Zlatý glóbus a Oscara za scénář k filmu 12 let v řetězech dostal zelenou na natočení pilotu nového seriálu z produkce ABC American Crime. Prvotní synopse mluví o účastnících rasově zaměřeného soudu, kterým případ převrátí život naruby. Výkonným producentem bude samotný John Ridley a Michael McDonald.

ridley

Televize Fox oznámila konečné datum návratu hrdinného agenta Jacka Bauera, neodmyslitelně spjatého se jménem Kiefera Sutherlanda, v novém seriálu 24: Live Another Day. Premiéru bude mít v pondělí 5. května ve dvouhodinovém televizním speciálu a pokračovat bude již v klasickém vysílacím formátu v pondělí 12. května. Podle všeho zůstává vše při starém, s výjimkou toho, že se tentokrát dočkáme příběhu rozděleného do pouhých 12 částí, z nichž každá představuje jednu hodinu reálného času.

24hodin

Kromě hned několika premiérových počinů nám tento rok televize AMC přinese i nové sezóny svých úspěšných sérií. V neděli 13. dubna se na obrazovky vrátí Jon Hamm se svou reklamní agenturou v první části sedmé (a poslední) řady populárního dramatu Mad Men. V létě nás čeká čtvrtá série westernu Hell on Wheels, který si v minulém roce díky přesunu vysílacího času na nedělní večery značně polepšil ve sledovanosti. Rok 2014 zakončí AMC startem první půlky páté řady hororového zombie hitu The Walking Dead.

Leden 20, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *