Scenárista 12 let v řetězech dělá pilot pro ABC, návrat Jacka Bauera má konkrétní datum

John Ridley, nominovaný na Zlatý glóbus a Oscara za scénář k filmu 12 let v řetězech dostal zelenou na natočení pilotu nového seriálu z produkce ABC American Crime. Prvotní synopse mluví o účastnících rasově zaměřeného soudu, kterým případ převrátí život naruby. Výkonným producentem bude samotný John Ridley a Michael McDonald.

ridley

Televize Fox oznámila konečné datum návratu hrdinného agenta Jacka Bauera, neodmyslitelně spjatého se jménem Kiefera Sutherlanda, v novém seriálu 24: Live Another Day. Premiéru bude mít v pondělí 5. května ve dvouhodinovém televizním speciálu a pokračovat bude již v klasickém vysílacím formátu v pondělí 12. května. Podle všeho zůstává vše při starém, s výjimkou toho, že se tentokrát dočkáme příběhu rozděleného do pouhých 12 částí, z nichž každá představuje jednu hodinu reálného času.

24hodin

Kromě hned několika premiérových počinů nám tento rok televize AMC přinese i nové sezóny svých úspěšných sérií. V neděli 13. dubna se na obrazovky vrátí Jon Hamm se svou reklamní agenturou v první části sedmé (a poslední) řady populárního dramatu Mad Men. V létě nás čeká čtvrtá série westernu Hell on Wheels, který si v minulém roce díky přesunu vysílacího času na nedělní večery značně polepšil ve sledovanosti. Rok 2014 zakončí AMC startem první půlky páté řady hororového zombie hitu The Walking Dead.

VN:F [1.9.22_1171]
Hodnocení čtenářů:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Leden 20, 2014