Seriálový přehled – 11. března

Jsme tady opět s aktuálním přehledem, ve kterém se podíváme nejen na návrat mrazivého Bates Motel, ale také na čtveřici zbrusu nových seriálů.

V pondělí 3. března se na obrazovkách stanice A&E opět odhalovala špinavá, a mnohdy děsivá tajemství obyvatel malého amerického městečka. S druhou sérií se totiž vrátil kladně přijatý Bates Motel, který přilákal diváky nejen atraktivním příběhem odkrývajícím minulost slavného vraha Normana Batese, stejně jako jeho vztah s matkou, tak i zvučnými jmény Freddieho Highmorea (Karlík a továrna na čokoládu, Kronika rodu Spiderwicků) a čím dál tím víc se v hororech objevující Very Farmigy. A nutno dodat, že zaslouženě.

batesmotel

V A&E však nic neponechali na náhodě a v pondělí 3. března se vytasili i se svou novinkou – akční kriminálkou Those Who Kill. Ta je remakem stejnojmenného dánského seriálu z roku 2011 (právě teď se vysílá na ČT1 pod názvem Ti, co vraždí) o dvojici neobyčejných detektivů, lovících sériové vrahy. Catherine Jensenová se krom toho musí vypořádat s tajemstvím opředenou minulostí. V hlavních rolích se představí Chloë Sevigny (Zodiac, nominace na Oscara za Kluci nepláčou) a James D’Arcy (Master & Commander: Odvrácená strana světa, Atlas mraků).

Ve čtvrtek 6. března spouští USA Network nový komediální seriál z prostředí záchranných služeb Sirens. Ústřední trojici narcistických, sebedestruktivních záchranářů si v americkém remaku stejnojmenného britského seriálu z roku 2011 zahrají Michael Mosley (Generation Kill, Pan Am), Kevin Daniels (dosud měl jenom epizodní seriálové roličky) a prakticky neznámý Kevin Bigley.

resurrection

V neděli 9. března nasadila televize ABC svou novinku Ressurection. Základní zápletka je jednoduchá, ale účinná – představte si, že se jednoho dne vaši mrtví příbuzní nebo známí najednou vrátí, úplně nezměnění, ani o rok starší od jejich úmrtí. Přesně to čeká na obyvatele městečka Arcadia v Missouri, kterým se záhy obrátí život vzhůru nohama. V hlavních rolích Omar Epps (Dr. House, Ve spárech yakuzy), Frances Fisher (Titanic, Království), Matt Craven (Strážce pořádku, Vize zločinu) a Devin Kelley (Chicago: Zákon ulice). Na produkci ne-zombie dramatu se podílí společnost Brada Pitta Plan B Entertainment.

fromdusk

V úterý 11. března se El Ray vytasí s řádně akční upířinou From Dusk Till Dawn: The Series, která navazuje na známý a správně ulítlý béčkový horor Roberta Rodrigueze z 90. let Od soumraku do úsvitu. Příběh bude sledovat texaského rangera jménem Earl McGraw, který se vydá po stopách bratrů Geckových (ve filmu je ztvárnili George Clooney a Quentin Tarantino). Ty si v seriálu zahrají D.J. Cotrona (Milý Johne, G.I. Joe 2: Odveta) a téměř neznámý Zane Holtz, roli rangera McGrawa získal slavný Don Johnson.

Seriálové návraty:

Čtvrtek 6. března
Suits (Kravaťáci) – pokračuje 3. série

Neděle 9. března
Once Upon A Time – pokračuje 3. série
Revenge (Pomsta) – pokračuje 3. série

Březen 11, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *