Seriálový přehled – 14. ledna

Po krátké zimní přestávce se televizní stanice vracejí v plné síle s pokračováním vašich oblíbených podzimních seriálů a premiérami zbrusu nových řad, a protože orientovat se v datech není snadné, dovolili jsme si pro vás sestavit přehledný seznam.

prehled1

Již v pátek 10. ledna se na obrazovky vrátil nejsledovanější seriál televizní stanice Cinemax Banshee z produkce slavného scenáristy Alana Balla, držitele Oscara a tvůrce kultovních seriálů Six Feet Under (Odpočívej v pokoji) a True Blood (Pravá krev). Neuvěřitelný příběh dopadeného lupiče Lucase Hooda (Anthony Starr), kterému se podařilo ukrást identitu mrtvého šerifa a snaží se najít svou bývalou lásku v prohnilém městečku, ovládaném zločinem a korupcí, je zpátky s netrpělivě očekávanou druhou řadou, která přinese ještě více zvratů a napětí.

prehled2

S parodizujícím animovaným protějškem Jamese Bonda, nenapravitelným playboyem a šovinistou, špičkovým agentem tajné organizace ISIS Sterlingem Archerem, který si v pracovní době užívá přidělených peněz formou alkoholu, lehkých žen a luxusu, se opět setkáme ve zbrusu nové 5. řadě populárního „puberťáckého seriálu pro dospělé“ Archer. Stanicí FX tak již 13. ledna bude opět otřásat vydatná porce humoru a hlášek, nahoty a akce v prostředí Studené války, která je všechno možné, jen ne studená.

prehled3

Dalším z navrátilců je kanadský remake úspěšné britské komediálně laděné fantasy hororové série Being Human. Příběh trojice netradičních spolubydlících, vlkodlaka, upíra a ducha, ztvárněných Samem Huntingtonem, Samem Witwerem a Meaghan Rath, kteří se pokoušejí o pokojné soužití ve společném domě, se dočkal 4. sezóny, startující rovněž v pondělí 13. ledna na obrazovkách televize SyFy.

Přehled dalších seriálů, které se vracejí na televizní obrazovky:

Neděle 12.1.
Girls – premiéra 3. série
House of Lies – premiéra 3. série
Shameless – premiéra 4. série

Pondělí 13.1.
2 Broke Girls – pokračuje 3. série
Beauty and the Beast – pokračuje 2. série
How I Met Your Mother – pokračuje 9. série
Sleepy Hollow – pokračuje 1. série
The Blacklist – pokračuje 1. série

Úterý 14.1.
The Originals – pokračuje 1. série
Supernatural – pokračuje 9. série

Středa 15.1.
Arrow – pokračuje 2. série
Melissa & Joey – pokračuje 3. série
Suburgatory – premiéra 3. série
The Tomorrow People – pokračuje 1. série

Pátek 17.1. 
Betas – pokračuje 1. série

Leden 14, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *