Seriálový přehled – 17. února

Tento týden si můžeme na chvíli odpočinout od návratů a podíváme se na tři zbrusu nové seriály, které nám budou zpříjemňovat druhou polovinu února.

V pondělí 17. února startuje nejnovější počin stanice CW Star-Crossed, který sází na romantickou zápletku ve sci-fi prostředí blízké budoucnosti. Před deseti lety na Zemi ztroskotala loď mimozemské rasy Atriánců. Mezi nimi a lidmi okamžitě vypukl konflikt. Šestileté dívce Emery se podařilo skrýt stejně starého atriánského chlapce Romana, se kterým navázala vztah, jenže úřady ho zakrátko vypátrali a odvlekli. Po deseti letech izolace v „Sektoru“ se lidé odhodlávají k prvnímu kroku na sblížení a spouštějí projekt společné střední školy. Cesty Emery a Romana se hrou osudu opět protnou… V hlavních rolích se představí málo známí Matt Lanter a Aimee Teegarden.

OXYGEN

V sobotu 22. února spouští NBC nový seriál About a Boy podle bestselleru spisovatele a scenáristy Nicka Hornbyho (Fotbalové opojení, Škola života) o textaři Willu Freemanovi, který si po napsání hitu dlouhodobě užívá bezstarostného života, množství volného času a svobody. Vše se změní, když se vedle něj nastěhuje svobodná matka Fiona se svým jedenáctiletým synkem Marcusem. O scénář ke komediální romanci se postará Jason Katims, který má na kontě Friday Night Lights nebo Parenthood. Na režii se podílí mimo jiné Jon Favreau (Iron Man, Revolution) a v hlavních rolích se představí David Walton (Perfektní pár, Změna k lepšímu), Minnie Driver (Dobrý Will Hunting, Barneyho ženy) a Benjamin Stockham (1600 Penn).

fisher

V neděli 23. února se vytasí NBC s částečně autobiografickou komediální sérií Growing Up Fisher. Ta je o rodině Fisherových, která se po rozvodu rodičů malého Henryho a koupě psa Elvise pro jeho slepého otce paradoxně sbližuje. Hlavní role ztvární dětský herec Eli Baker, J.K. Simmons (Spider-Man, Děkujeme, že kouříte), Ava Deluca-Verley (Nezapomenutelné prázdniny) a Jenna Elfman (držitelka Zlatého glóbu za seriál Dharma & Greg) a Jason Bateman (držitel Zlatého glóbu za Arrested Development) jako vypravěč.

Únor 17, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *