Seriálový přehled – 22. dubna 2014

Pravidelný stručný přehled ze světa seriálů je opět tady, tentokrát hned se dvěma novinkami najednou.
orphan-black-season-2-poster81

Ještě v sobotu 19. dubna se na obrazovky BBC America vrací s premiérovou druhou sérií akční sci-fi antiutopie Orphan Black. Příběh, odkrývající spletitou záhadu kolem klonů, jejich účelu a stvořitelů spolu s osobním příběhem hlavní hrdinky Sarah nabírá na obrátkách…

Od neděle 20. dubna televizi Lifetime opět obsadili hispánské služky pohybující se mezi bohatým osazenstvem Beverly Hills alias Devious Maids, taktéž v druhé sezóně. Drobné lži, intriky, malé podvody i seriózní problémy opět ovládnou luxusní vily a domy místní smetánky.

salem-neuer-teaser-trailer-57505_big

V neděli začala WGN America vysílat svou novinku s názvem Salem. Tvůrci ji popisují se slovy „Exorcista potkává Bouřlivé výšiny“ a „temně sexuální“. Jedná se o fiktivní historické drama s příměsí fantastiky založené na skutečných salemských procesech s čarodějnicemi, a odehrává se v Massachusetts v 17. století. V hlavních rolích se ze známějších tváří objevují například Janet Montgomery, Shane West nebo Seth Gabel ze seriálu Fringe.

faking_it2

Dalším zbrusu novým kouskem je úterní premiéra komediálního seriálu Faking It (MTV) o dvou dobrých přítelkyních, které se pokoušejí stát populárními, ale nedaří se jim. Vymyslí si proto novou strategii – naoko vyjdou s pravdou ven o svém vztahu a veřejně přiznají homosexuální orientaci. Vzápětí se stanou populárnějšími, než si kdy přáli, a tak se Amy a Karma rozhodnou v romantické lsti pokračovat.

Duben 22, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *