Seriálový přehled – 26. března

V neděli 16. března začala vysílat televize NBC nový spletitý dramatický seriál z prostředí mezinárodních hrozeb a tajných služeb Crisis. Ballardovu školu navštěvují děti těch nejmocnějších a nejvlivnějších lidí celé Ameriky – dokonce je mezi nimi i syn samotného prezidenta. V den školního výletu je však jejich autobus přepaden a unesen. Tím začíná titulní krize nadnárodních rozměrů, která může otřást celým světem a vše je v rukou geniálního zločince. V hlavních rolích nového seriálu se představují Dermot Mulroney nebo Gillian Anderson.

1ss

Ve středu 19. března odstartoval další z řady teenagerských seriálů s fantastikou prodchnutým námětem stanice CW s prozaickým názvem The 100. Jak název napovídá, budeme moci sledovat počínání rovné stovky mladých mužů a žen, kteří se po téměř 100 (konkrétně 97) letech od nukleární války vrací na Zemi, aby se pokusili zjistit, zda se na ní dá opět žít a začali s opětným zalidněním. Do hlavních rolí byli tradičně vybráni povětšinou neznámí neherci a námět není zrovna nejoriginálnější (jako ostatně i u výše zmíněného kousku), ale třeba tvůrci překvapí. Už se jim to párkrát povedlo.

 1sss
V sobotu 22. března se vrátil historicko-fantastický Da Vinci’s Demons Davida S. Goyera ve své druhé sezóně. Příběh mladého, talentovaného génia Da Vinci v podání Toma Rileyho přitáhl mnoho pozornosti a jeho napínavá cesta za poznáním a revolucí, hravě mísící historické reálie, skutečné osobnosti a zákulisní intriky středověkého světa s prvky městské a dobrodružné fantasy, slavil zasloužený úspěch. Fanoušci se mohou těšit na očekávané pokračování, ve kterém budou mít důležitou roli Inkové.

 1ssss

 Ve čtvrtek 27. března uvede televize FOX svou komediální novinku Surviving Jack podle autobiografické knihy Justina Halperna zaměřenou na téma dospívání a otcovství. V Jižní Karolíně 90. let se bývalý voják Jack Dunlevy stává nečekaně otcem na plný úvazek poté, co se jeho žena rozhodne jít studovat právo. Za pomoci poněkud neortodoxních metod se snaží zvládat syna Frankieho a dceru Rachel po svém a dostat teenagery do latě. V hlavní roli Jacka se představí známý seriálový herec Christopher Meloni (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti).

Březen 26, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *