Seriálový přehled – 27. ledna

Další týden je za námi a my jsme zpátky s aktuálním seriálovým přehledem.

V neděli 19. ledna se v premiéře druhé řady na obrazovky televize Fox vrátil hon na charismatického vražedného psychopata Joa Carrolla (James Purefoy) se zástupem zmanipulovaných sympatizantů, vedený ex-agentem FBI Ryanem Hardym s tváří Kevina Bacona –The Following (Stoupenci zla). 2. série bude mít opět 15 epizod.

following

Ve stejný den se BBC vytasila s premiérou nového seriálu na motivy slavného románu Alexandra Dumase The Musketeers (zavádějící trojka tentokrát v názvu chybí). V klasickém příběhu se setkáme se starou známou partou v sestavě D’Artagnan (Luke Pasqualino), Athos (Tom Burke), Porthos (Howard Charles) a Aramis (Santiago Cabrera), a chybět nebude ani kardinál Richelieu (Peter Capaldi – 12. Doktor z Doctora Who – Pána času).

Od středy 22. ledna pokračuje komediální řádění trojice absolventů, kteří se s realitou každodenního života nedokážou tak lehko smířit… Leniví pracanti Blake, Adam a Anders z Workaholics se vracejí v premiérové 4. sérii.

musketyri

Ve čtvrtek 23. ledna se na obrazovky vrátil fantasy hororový hit plný zamotaných a nebezpečných vztahů, uprostřed kterých se v pradávném konfliktu dvou bratrů zmítá mladá a krásná Elena – The Vampire Diaries (Upíří deníky) v pokračování již 5. série, a také mladá Mary, královna Skotská, a s ní francouzský královský dvůr 18. století plný tajných spojenectví, rodících se svazků a palácových intrik v pokračování první série dramatu v historických kulisách se špetkou fantasy Reign.

fleming

Ve středu 29. ledna uvede americká divize BBC pilotní díl minisérie, zaměřující se na život duchovního otce nejproslulejšího agenta všech dob Jamese Bonda – Fleming: The Man Who Would Be Bond. Série bude sledovat jeho osudy a akce během druhé světové války. V hlavních rolí se představí Dominic Cooper (Bratrstvo neohrožených, Ďáblův dvojník), Rupert Evans a Lara Pulver (Irene Adler ze seriálového Sherlocka).

Leden 27, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *