Seriálový přehled – 4. března

Po menší pauze jsme tady opět s přehledem seriálových premiér, návratů i žhavých novinek.

V pondělí 24. února se na obrazovky americké televize TNT vrátila moderní reinkarnace legendy seriálových telenovel, sága rodu Ewingů ve třetí sezóně Dallasu (2012). Můžete se tak opět těšit jak na staré známé, co se týče postav i obsazení (jak fanoušci vědí, zůstal i Patrick Duffy jako Bobby), tak na nové tváře.

GREGORY MARCEL, MEGALYN ECHIKUNWOKE, CHRISTIAN SLATER, STEVE ZAHN, WYNN EVERETT, CEDRIC SANDERS

V úterý 25. února odstartovala novinka z produkce ABC Mind Games. Bratři Edwardsovi – Clark, bývalý univerzitní profesor a uznávaný expert v oblasti lidského chování, psychologie a motivace, a Ross, brilantní podvodník, který právě vyšel z vězení – objeví způsob, jak vydělat miliony dolarů. Stanou se partnery ve společnosti Edwards and Associates a rozběhnou nevšední byznys založený na víře, že jsou lidská rozhodnutí ovlivňována prostředím a způsoby, o kterých nemají ani tušení. V hlavních rolích se představí Steve Zahn a Christian Slater.

Ve středu 26. února se s druhou sérií připlížilo dobře přijaté špionážní drama The Americans zasazené do období Studené války, pojednávající o dvojici sovětských agentů operujících s vlastní sítí špionů z poklidného předměstí Washingtonu. Politická situace je nestálá, nepřítel číhá všude a americký způsob života není zase až tak špatný… a to je jen část problémů, se kterými se musí Keri Russell a Matthew Rhys v rolích špionů v utajení vypořádat.

redroad

Ve čtvrtek 27. února spustila stanice Sundance Channel nové kriminální drama The Red Road o šerifovi, který se pokouší udržet svou rodinu pohromadě a drží na uzdě dvě bojující strany – obyvatele malého městečka a Ramapo Mountains, kde žijí původní obyvatelé – Indiáni. Po tragické události uzavře spojenectví s Phillipem Kopusem, členem indiánského kmene, a rozhodnou se pochytat všechny pachatele. V hlavních rolích se představí Martin Henderson, Jason Momoa, Julianne Nicholson a Tom Sizemore.

Rovněž ve čtvrtek 27. února se vrátili nemytí, severským větrem ošlehaní válečníci v druhé sérii Vikings. A s nimi drancování, drsné bitvy ale i středověké vztahy a intriky na pozadí spojenectví a válečných tažení. Fanoušci vědí, že Ragnar to tentokrát nebude mít lehké a kromě zrady vlastní krve a nového nepřítele si bude muset poradit s nečekanými okolnostmi… Jak jsme již psali v novinkách, Bjorna nově ztvární Alexander Ludwig, kterého můžete znát z prvního dílu Hunger Games.

hannibal

V pátek 28. února si chuť na lidské maso opět ukojil pravděpodobně nejslavnější kanibal Hannibal Lecter ve druhé sérii temného, hororově laděného psychologického krimi Hannibal. Nevinný Will Graham je za mřížemi za jeho zločiny, zatímco brilantní psychiatr a psychopat zůstává na svobodě a dál pomáhá FBI s případy. Nitky ale pomalu začínají vést i k němu. Dokáže však Jack Crawford a jeho tým včas odhalit pravou tvář bezcitného vraha? K obsazení se v druhé polovině druhé série připojí i Michael Pitt (Boardwalk Empire, Funny Games USA).

Seriálové návraty:

Úterý 25. února
Glee – pokračuje 6. série
Rizzoli & Isles (Vraždy na pitevně) – pokračuje 4. série
Perception (Prozíravost) – pokračuje 2. série

Čtvrtek 27. února
Grey’s Anatomy (Chirurgové) – pokračuje 10. série
Scandal – pokračuje 3. série

Březen 4, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *