Seriálový přehled

Týden přešel a my máme pro vás nový přehled ze světa seriálů.

Pilot

V pondělí 30. března spouští stanice CBS svůj nový komediální seriál Friends With Better Lives o šestici přátel v různé životné situaci, kteří si závidí navzájem a mylně se domnívají, že ostatní jsou na tom lépe. V hlavních rolích se objeví Kevin Connolly (Vincentův svět), Brookly Decker (Zkus mě rozesmát), Majandra Delfino (Roswell), Zoe Lister Jones (Whitney) a James Van Der Beek (Mrcha od vedle). Na postu režiséra se prozatím objeví televizní veteráni, kteří mají za sebou desítky projektů jako James Burrows, Fred Savage nebo Rob Schiller.

Triptank

Ve středu 2. dubna startuje zbrusu nový animovaný projekt z dílny Comedy Central pod názvem TripTank. Seriál se bude skládat z jednotlivých krátkých epizodních příběhů, které se budou lišit širokou paletou stylů animace, ale i obsazením, které čítá jména jako Bill Oakley, Wayne Brady, Zach Galifianakis, Bob Odenkirk, Curtis Armstrong, Paul Rudd, Danny Trejo a mnoho dalších.

got-4

V neděli 6. dubna se s pompou vrací v dlouho očekávané 4. sezóně nejpopulárnější fantasy posledních let, Hra o trůny stanice HBO. A opět poteče krev na všech frontách. Novinkou je obsazení čilského herce Pedra Pascala, který ztvární zásadní postavu prince Oberyna Martella, známého též pod přezdívkou „The Red Viper“.

 V neděli 6. dubna startuje 3. série komediálního Veep o těžkém údělu americké viceprezindentky s tváří charismatické Julie-Louis Dreyfus. Realistické pojetí a suchý americký humor si získaly své fanoušky, a nová sezóna s sebou přináší víc zvratů i nového hráče, který bude v cestě za prezidentským křeslem důležitým hráčem.

silicon-valley-season-1-trailer_thumbnail

Poslední seriál, který se objeví již budoucí neděli 6. dubna – opět na obrazovkách HBO – je nový sitcom o skupině šesti programátorů honících se za úspěchem ve světě technologického pokroku Silicon Valley. Režie se ujal komediální tvůrce Mike Judge (Tatík Hill a spol., Beavis a Butt-head), který se podle vlastních slov inspiroval ve svých starších projektech. Hlavních rolí se zhostili Amanda Crew (Hrůza v Connecticutu), T.J. Miller (Cloverfield), Zach Woods (doteď pouze epizodní roličky), Kumail Nanjiani (Franklin a Bash), Martin Starr (Adventureland) nebo Josh Brenner (Stážisti).

 Seriálové návraty:

Úterý 1. dubna:

The Mindy Project – po přestávce pokračuje 2. sezóna.

Pátek 4. dubna:

Vzpomínky – pokračuje 2. sezóna.

Duben 2, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *