Sicario: Day of the Soldado – s novým trailerem přichází nový název

Tohle bude hodně netradiční buddy movie a hodně silný thriller. Nekompromisní potírači drogových kartelů se pustí do ještě vyšší hry s ještě méně pravidly.

Druhý trailer na pokračování výtečného Sicaria nám odhalí nejen více o příběhu, ale i o zvláštním vztahu dvou protagonistů, žoviálního, avšak chladnokrevného agenta CIA Matta (Josh Brolin) a málomluvného profesionálního zabijáka Alejandra (Benicio Del Toro). V prvním filmu to byly vedlejší postavy, u nichž si divák ani po skončení snímku nebyl jistý, zda je brát jako přijatelné anti-hrdiny, nebo rovnou padouchy. Tak jako tak, jejich samotné zapojení do boje s organizovaným zločinem za sebou nechalo jednu zlomenou hlavní hrdinku a pokřivený obraz boje s drogovým trhem. 

V traileru na Sicario: Day of the Soldado se z Matta i Alejandra stávají hlavní postavy, které úzce spolupracují s vládními složkami na boji s terorismem. Film se nebude věnovat jen špíně, související s obranou západních hodnot, a řízné akci, ale také zvláštnímu vztahu obou anti-hrdinů. Alejandro si navíc možná začíná budovat citové pouto k dívce, která je jako svědek nelegálních vládních operací odsouzena k likvidaci. Jestli si pamatujete závěr prvního filmu, víte, že je to zajímavý motiv sám o sobě, navíc může Alejandrovým „přátelstvím“ s pragmatickým Mattem řádně zatřást. Už za tři měsíce uvidíme, jak se to filmu povede a sotva se můžeme těšit víc. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *