TV tip: Publicistika na ČT24

Vybírat vhodné tipy v době velkých sportovních událostí je veliký oříšek. Doporučovat sportovní záznam by bylo nošením sov do Athén, ale kromě sportu skoro nikde nic nedávají!

Ostatní kanály nemají chuť plýtvat čímkoli s diváckým potenciálem. Až na kanály, které z logiky věci nejdou primárně po sledovanosti. Zpravodajský kanál ČT24 nabízí v hlavním vysílacím čase opravdovou pecku. V rámci pravidelného interaktivního diskusního pořadu Hyde Park můžete klást otázky samotnému panu prezidentu Zemanovi! Miloš Zeman nám kyne z Hradu již téměř rok. Je známý na jednu stranu svým arogantním postojem k novinářům, na druhou stranu svou deklarovanou vstřícností k dolním deseti milionům. Bude tedy zajímavé sledovat, jakou dikci zvolí v pořadu, kdy mu budou dotazy a názory lidu prezentovány prostřednictvím novináře.

zeman1

Kdo nebude mít ani po hodině s panem prezidentem chuť utéct od obrazovek, může zůstat u ČT24 a sledovat hodinový speciál s názvem Chudoba zblízka. Téma je to důležité a aktuální. V tomto roce nás čeká vícero voleb a můžeme čekat, že s chudobou slušných lidí bude operovat spousta především extrémistických stran. Doufejme, že reportéři České televize pojmou celé téma citlivě a nebulvárně.

Středa 12.února, ČT24, 20.00

Latest posts by Veronika Havlová (see all)

Únor 12, 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *