Venomův kostým na prvních fotkách a video z natáčení

Populární anti-hrdina Venom má ke kinopremiéře ještě pořád daleko, ale zapomínat se na něj nesmí. Po fotkách z natáčení se tedy na internetu objevují další materiály, které na sólový film Spider-Manovy někdejší nemesis  lákají.

V tomhle případě je to video z natáčení a trojice fotek Venomova „kostýmu.“ Na černobílých fotografiích, které se objevily na instagramu Creaturemonster, vidíme především Venomovu hlavu z různých úhlů, která postrádá i ten náznak očí, který měla v komiksech. Díky tomu ještě víc připomíná slavného Vetřelce. Video z natáčení pak ukazuje Toma Hardyho, který se se svým symbiontem očividně nemůže na něčem shodnout. Celé video působí jako natáčení komediální scény, takže odlehčených momentů se ve filmu rozhodně dočkáme. Uvidíme tedy, jestli se pojetí Venoma bude blížit spíš ztřeštěnému Deadpoolovi nebo čím dál víc komediálním marvelovkám. Snad ani jednomu.

Venom se na komiksových stránkách poprvé objevil ve formě Spider-Manova mimozemského kostýmu, který si superhrdina přinesl z Tajných válek – události, kdy skupina superhrdinů bojovala proti zlu na cizí planetě. Zpočátku sloužil Spider-Manovi jako vážně hustý černý kostým, který dal Pavoučímu muži trochu batmanovský nádech. Postupně však začal přebírat stále větší kontrolu nad hrdinovým životem a tak se ho Spider-Man pracně zbavil. Kostým se ale přenesl na jiného hostitele – zneuznaného reportéra Eddieho Brocka, kterému dal monstrózní vzhled a něco ze Spider-Manových schopností. Tak se zrodil padouch Venom, který zároveň občas bojoval proti většímu zlu a stal se anti-hrdinou. Někdy bojuje proti Spider-Manovi, někdy s ním spolupracuje a někdy bojuje vlastní bitvy. V hrané podobě se objevil ve filmu Spider-Man 3, kde ho ztvárnil Topher Grace, a v cynickém krátkometrážním filmu Truth in Journalism, v němž mu tvář a znepokojivé vystupování propůjčil Ryan Kwanten. Nejnovější filmová verze by měla adaptovat Venomovu sólovou komiksovou řadu Lethal Protector, v níž se Venom usmíří se Spider-Manem a odstěhuje se do San Francisca, kde se stává anti-hrdinou. Brzy po něm začne jít zlovolná organizace, která chce Brockova symbionta ukořistit pro své experimenty. Venom nakonec musí bojovat proti pěti „potomkům,“ vzešlým z jeho symbionta. Ve filmu bude pětice symbiontů zredukována na slavného Carnage, Venomova zplozence, který jako symbiont poslouží sériovému vrahovi Cletusovi Cassadymu. Slíbené fotky a video najdete níže.

Prosinec 21, 2017

Štítky: , , ,
  • Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *